Звітний концерт Білоцерківської єпархіальної дитячої хорової школи та Недільної школи при Спасо-Преображенському кафедральному соборі

25 травня 2017 року, на Вознесіння Господнє, відбувся звітний концерт Білоцерківської єпархіальної дитячої хорової школи та Недільної школи при Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Білої Церкви.В хоровій школі діти мають можливість здобути не лише класичну музичну освіту, а й досконало вивчати православне віровчення, богослужіння, церковний устав під керівництвом досвідчених педагогів і магістрів Богослов’я.

Цогоріч приміщення Недільної школи не вмістило всіх учнів, педагогів та глядачів, тому свято відбулося у резиденції Керуючого Білоцерківською єпархією. Юним артистам було що продемонструвати на святковому концерті. Глядачі насолоджувалися хоровим співом, виступами ансамблів, вокальними номерами, звучанням музичних інструментів, театральними мініатюрами.В кінці урочистого заходу учням були вручені табелі, а потім владика Августин запросив усіх до святкового столу.