Митрополит Августин звершив Божественну літургію у Всіхсвятському храмі м. Ржищева.

3 червня, неділя 1-ша після П’ятидесятниці, Всіх святих, а також рівноапостольних царя Константина і матері його цариці Єлени, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин очолив Божественну літургію з хресною ходою та виголосив проповідь у храмі Всіх святих у м. Ржищеві.

За Богослужінням архіпастирю співслужили секретар єпархії протоієрей Михаїл Кобулей, благочинний Ржищівського округу протоієрей Михаїл Афонін, намісник Ржищівського чоловічого монастиря Преображення Господнього ігумен Тихон (Гарасюк), клірик обителі протоієрей Ростислав Маренич, а також клірики Ржищівського благочиння.

Після Богослужіння митрополит Августин привітав архідиякона Константина (Гуминюка) та матінку Єлену Мельник з Днем тезоімеництва.