Керуючий єпархією провів збори благочинних.

12 червня у приміщенні Білоцерківського єпархіального управління відбулися збори благочинних, які очолив Керуючий єпархією митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин. У зборах також взяли участь намісники монастирів єпархії.

На зборах розглядалися поточні питання, які потребували спільного обговорення загальноєпархіального характеру, стан справ парафіяльного життя в усіх благочинних округах та питання окремих священиків.

Владика подякував отцям благочинним за пастирські труди та побажав Божої допомоги у звершенні служіння.

Цього ж дня митрополит Августин у супроводі голови Адміністративної служби Білоцерківської єпархії протоієрея Валерія Яблонського привітав члена клубу офіцерів “Честь” Франчука Петра Анатолійовича з 50-річчям від Дня Народження та вручив йому орден преподобного Іллі Муромця, якого його удостоїв Блаженніший Митрополит Київській і всієї України Онуфрій.